+421 905 721 070

Apartmánový dom Horec

2apartmanovy-dom-horecApartmánový dom Horec je na Donovaloch obľúbeným ubytovacním zariadením, ktoré sa nachádza priamo v centre Donovalov, takže to budete mať blízko ku všetkému potrebnému. V zime sa dostanete k zjazdovke pohodlne na lyžiach a v lete môžete svoje turistické výlety začať na turistickom rázcestí hneď vedľa apartmánového domu.

Do najbližšej reštaurácie či baru sa dostanete do dvoch minút. Jediné potraviny na Donovaloch nájdete cez cestu oproti apartmánovému domu. Napriek centrálnej polohe sa pri pobyte v apartmánovom dome Horec nemusíte obávať žiadneho hluku.

Ako sa dostať k apartmánovému domu Horec?

S hľadaním cesty k apartmánovému domu zaručene nebudete mať problém. Donovaly sú malá horská obec, v ktorej nie je problém sa zorientovať v priebehu pár minút.

Na Donovaly prídete z Ružomberka alebo z Banskej Bystrice. Pri ceste z Ružomberka je potrebné odbočiť vpravo pred druhým dreveným mostom popri Kolibe Goral. Apartmánový dom Horec nájdete iba 200 metrov za touto križovatkou. Pri ceste z Banskej Bystrice sa spomínaná križovatka nachádza za prvým dreveným mostom. Odbočiť je potrebné tento krát vľavo.

Pozrite si galériu fotografií alebo mapu