+421 905 721 070

Ubytovanie - Apartmán Donovaly

Ponúkame vám elegantný apartmán priamo v srdci nádhernej obce Donovaly. Vychutnajte si pokojnú atmosféru miesta, kde sa stretávajú tri pohoria – Nízke Tatry, Veľká Fatra a Starohorské vrchy.

Náš apartmán sa nachádza v apartmánovom dome Horec, priamo v centre Donovalov. Poloha je naozaj výborná. Oceníte ju aj v zime, aj v lete. Na lyžiarske svahy sa z nášho apartmánové bytu dostanete pohodlne na lyžiach. Najbližšiu reštauráciu či bar máte iba 2 minúty od dverí apartmánového bytu. Jediné potraviny v obci sa nachádzajú hneď cez cestu. Turistický rozcestník máte k dispozícii vedľa apartmánového domu.

Vybavenie apartmánového bytu

20121215 155316Mezonetový je byt je plne zariadený. Luxusné vybavenie sa postará o príjemný pobyt v nadmorskej výške takmer 1000 metrov.

Rozhloha apartmánového bytu je 62 m². K dispozícii je celkom 6 lôžok. V  byte na vás čaká kompletne vybavená kuchyňa. Nájdete v nej sporák, mikrovlnku, chladničku, rýchlovarnú kanvicu a riad. Jednoducho všetko, čo budete potrebovať k príjemnému a bezproblémovému pobytu v horách.

Zábavu na Donovaloch nemusíte hľadať iba na zjazdovkách či turistických chodníkoch. V obývačke bytu sa nachádza televízor a DVD prehrávač.

Pre lyžiarov je pripravená vlastná lyžiareň. Vaše lyžiarske vybavenie bude v absolútnom bezpečí počas celého pobytu.

Samozrejmosťou je aj výhradné parkovacie miesto v areáli apartmánového domu Horec. Vaše vozidlo tu môže zostať zaparkované počas celého pobytu, keďže na zjazdovku sa dostanete pohodlne na lyžiach - potraviny a reštaurácie sú iba na skok od apartmánového domu.

Apartmánový byt je prenajímaný iba vcelku. Pobyt na Donovaloch v tejto výbornej lokalite si môžete vychutnať celoročne - v zimnej aj jarnej sezóne. Pokiaľ si pobyt rezervujete včas, v apartmánovom dome Horec môžete stráviť aj Silvester.

cenník ubytovania